תמריצים ומענקים
חברת עדן מקדמת סגירות רב עונתיות בגבולות מרכז ירושלים במטרה לאפשר לעסקי הסעדה להתקין פרגודים וקירויים,
אשר יאפשרו שימוש רב עונתי, בהתאם לתנאי מזג האוויר המשתנים.
קובץ להורדה:
מודעה
נוהל מענק סגירות רב עונתיות
מענק ניקוי חזיתות
מענק שדרוג חלונות ראווה ומענק ניקוי חזיתות חברת עדן מתמרצת בעלי נכסים וסוחרים לשדרג חלונות ראווה וחזיתות מבנים במרכז העיר. עד היום אישרה חברת עדן 250 מענקי שדרוג חלונות ראווה במרכז העיר ו-15 מענקים לניקוי חזיתות. להלן עיקרי תוכניות המענק: מענק ניקוי חזיתות חברת עדן משתתפת בעלות ניקוי חזיתות מבנים במרכז העיר. זאת, בכפוף לביצוע ניקוי (חול או מים), על פי המלצות גורם מייעץ מטעם חברת עדן. גובה המענק: במבנה רגיל - 40 ש"ח למ"ר חזית; במבנה לשימור - 60 שח למ"ר חזית; במבנה ציבורי - 80 ש"ח למ"ר חזית.

קבצים לצפייה/הורדה:

מענק שדרוג חלונות ראווה
מענק זה ניתן במסגרת פרוייקט שיקום חלונות ראווה ושילוט במרכז העיר, שיזמה חברת עדן. גובה המענק - 7000 ₪, לשדרוג חלון הראווה ודלת הכניסה; שלט החנות; סוכך החנות; סורגים ומיזוג. מקסימום מענק - 14,000 ש"ח (ללא תלות במספר חלונות ראווה). עדיפות במימון: מענקים לרצף של 3 חנויות סמוכות ומעלה. המענק בכפוף לעמידה בהנחיות עירית ירושלים ובכפוף לביצוע, על פי הנחיות גורם מייעץ מטעם חברת עדן*. לתשומת לבכם: מקום בו מבנה בית העסק ו/או העסק מוחזק ו/או מושכר, נדרשת הסכמה משותפת של בעל המקום ושל המחזיק בבית העסק. בעלי עסקים, המעוניינים להשתתף בפרויקט, מתבקשים לפנות אל רחל בן משה, מנהל קהילתי לב העיר, טלפון: 02-6230048.

קבצים לצפייה/הורדה:

אירועי תרבות
כחלק מהתפיסה הכללית של החברה לחיזוק תמהיל העסקים במרכז העיר תוך ניצול היתרון היחסי של מרכז העיר מול מרכזי מסחר מתחרים כגון: קניונים ולאחר שבעשור האחרון שודרג המרחב הציבורי במרכז העיר על ידי החברה מבוצע מהלך זה שמטרתו לעודד יזמים לקיים אירועי תרבות, שווקים וירידים במרחב הציבור המשודרג של מרכז העיר ובמטרה לייצר "חווית שוטטות", קרי תנועה מתמדת של מבקרים וקונים בסמטאות וברחובות מרכז העיר התפיסה היא שעדן כחברה ציבורית יכולה וצריכה לפעול בתחום הציבורי שהינו המרחב הציבורי, אחד מחוזקות מרכז העיר ירושלים, ובו להפגיש את התיירים, המבקרים והקונים הפוטנציאלים עם המגזר העסקי הפרטי - החנויות ובתי העסק לאורך הרחוב.

קבצים לצפייה/הורדה:

תכנית לעיצוב והתקנת מדבקות לחלונות ראווה
תוכנית לעיצוב והתקנת מדבקות בחלונות ראווה לשיפור חזות עסקים סגורים במרכז העיר ירושלים עדן החברה לפיתוח מרכז ירושלים בע"מ ("עדן") מעוניינת לשפר את הנראות של בתי עסק סגורים במרכז העיר ירושלים, באמצעות מתן הטבה (ללא תשלום של בעל העסק) של עיצוב, ייצור והתקנת מדבקה מעוצבת על חלון הראווה של בית העסק, ואשר תכלול, בין היתר, את הנתונים הרלוונטיים של העסק ופרטי התקשרות עם המוכר/המשכיר, וכן נתונים נוספים כמפורט בנוהל התוכנית.

קבצים לצפייה/הורדה: